Sen ve snu

26. června 2014 v 13:00 | Lili |  Co se mi zdálo...
Nevím, zda se Vám to už stalo, ale mě už nekolikrát, prostě se mi zdál sen a pak jsem se probudila do dalšího snu a nakonec doopravdy. Zase nevím, jak to přesně bylo, ale popíšu Vám vše, co si pamatuji.
Vím, že jsem byla v nějakém velkém městě. A moje sestra a sestra od mé kamarádky si hrály a a na křižovatce natáhly úplně velký koberec. Nemohla jsem pochopit jak to zvládly, ale nebyla jsem z toho nadšená, neboť jsem měla strach, že se jim něco stane, že je přejede auto.
Pak jsem kecala s tou kámoškou a domlouvaly jsem se, že naše sestry dáme do anglické školky. Furt jsem říkala, že tam nejedou tramvaje, ale autobusy.
Nakonec jsem tam přijela a vešla jsem do školky. Byly tam nějaké děti a takový číňan, který měl být učitel. Vypadal jako nějaký budha nebo nějaký léčitel či rádce.
Mluvila jsem s ním a strašně mě naštval. Řkala jsem mu, že to má být přece anglická školka, tak proč ty děti učí nějaká těžká odborná slova, které se týkají zdravotnictví a dějepisu.
Nakonec jsem odcházela a dali mi 2 knihy zdrama a já si řekla, že je prodám, jenže byly popsané, tak jsem byla opět naštvaná.
Potom se mi zdálo že jsem byla v nejakém obchodě a byly tam panenky a barbíny. Ale já furt hledala nějaké konkrétní, ale ty tam nebyly.
Pak se tam objevil holub. Bylo to divné, protože chvílemi jsem byla já ten holub. A ten holub letěl do Londýna a pak se vrátil a říkal, že co když je vyjímečný a má nějaké schopnosti, tak se tam vrátil a nasednul na vrtulník, který letěl na Antarktidu. Pak se vrtulník vrátil do Česka k tomu obchodu s panenkami. A jak vrtulník přistával, tak holub spadnul a já měla strach, že je mrtvý, a potom jsem se probudila do dalšího snu.
Spala jsem vedle rodičů a jak jsem se probudila, tak jsem je seřvala, že jsem zaspala, že dnes je významný den, protože se rozdává vysvědčení. Tak jsem se šla rychle umýt. A pak jsem se doopravdy probudila.

Výklad snu:
Sen - vem si z něho poučení
Spánek - začni konečně řešit svůj život
Sestra - postrádáš zájem o svoji osobu
Spolužák - zavzpomínáš na to, co bylo
Křižovatka - bezradnost, nevíš kudy dál
Koberec - vychutnej si současnou situaci
Školka - příjemné starosti
Číňan - pílí dosáhneš cíle
Kniha - když nevíš - neboj se zeptat, když neumíš - nauč se
Město - pochopíš mnohé k vlastnímu užitku
Vrtulník - myslíš si, že jsi nad věcí, ale zdání klame
Autobus - výstraha, dlouhá cesta, velká společnost
Naštvat - je dobré učit se i od nepřátel
Holub - přináší rodinný soulad a štěstí
Panenka - žiješ v zajetí iluzí
Hračka - i největší krása má drobné kazy
Postel - šťastné rodinné zázemí
Rodiče - toužíš po bezpečí, které jsi pociťoval v dětství
Koupelna - zbav se negativních myšlenek
Vysvědčení - příznivé vyřízení záležitosti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | Web | 26. června 2014 v 14:22 | Reagovat

ty vole husté sny :D taky se mi to myslím stalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama